JSTE ODBORNÝ PRACOVNÍK VE ZDRAVOTNICTVÍ?

Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb.,
o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky.